BLÍŽE SOBĚ

psycholog a fertility kouč

Ceník a způsob práce


Skype/Zoom/Face time sezení

Žijeme v době online komunikace a i přes to, že upřednostňuji osobní kontakt, práce v mezinárodní  firmě mě naučila, že pokud chcete být efektivní a ušetřit si čas, je online konzultace ideální volbou. Nejen, že si zvolíte čas, který vám nejvíce vyhovuje, zároveň můžete být přesně tam, kde se cítíte nejpohodlněji např. ve vaší oblíbené kavárně, doma nebo na zahradě. 

Jak koučink probíhá?

První setkání trvá 30 minut, je zdarma a zcela nezávazné. Jeho cílem je zjistit možnosti naší spolupráce, vyjasnit si očekávání a ověřit, zda si vzájemně jak se říká "sedneme". V případě, že se rozhodnete pro spolupráci, dohodneme se společně na délce, frekvenci a způsobu koučovacích schůzek. V úvodním sezení společně určíme cíle, kterých chcete prostřednictvím koučinku dosáhnout. Podíváme se na možnosti, vedoucí k jejich dosažení i překážky, které by dosažení cíle mohly naopak ohrozit. Nakonec připravíme plán, jak těchto cílů dosáhnout a vrhneme se společně do práce.

Koučování je o vzájemném naslouchání, diskutování, rozebírání možností z různých stran, je o učení, zkoušení i získávání nových zkušeností. Koučování je tandem kouč - koučovaný a každý z nich má v tomto procesu svou nezastupitelnou roli. Kouč vystupuje v roli průvodce a svými otázkami pomáhá klientovi najít jeho vlastní nejlepší způsob dosažení cíle.

Jedno koučovací sezení trvá 60 minut.

Abyste mohli realizovat Vámi naplánované kroky a vidět, jak se odrážejí ve Vaší každodenní realitě doporučuji minimálně 4 koučovací sezení. Interval mezi sezeními je obvykle 2 týdny. Celkový počet sezení se odvíjí od konkrétních potřeb klienta, povaze potíží a nastavených cílech.

Na koučovací sezení je nutné se rezervovat a uhradit platbu předem. Platba za sezení musí být zaplacena minimálně 3 dny před termínem sezení. V opačném případě se sezení neuskuteční. 


Ceník

Úvodní 30- minutový rozhovor zdarma


60-min. konzultace 305 Euro

 

1.500,-

60 Euro

Balíček 4 konzultací

 

5.400,-  / 1.350,- za sezení

 215 Euro

Balíček 6 konzultací

 

7.650,- / 1.275,- za sezení

305 Euro


Chcete se objednat k nezávazné konzultaci? Napište mi nikola.wiethoelter@gmail.com.


Číslo účtu

Pro platbu v korunách: 214 189 443 / 0600

Žádné komentáře

Blogger Template by pipdig