BLÍŽE SOBĚ

psycholog a fertility kouč

Ceník a způsob práce


Online konzultace

Konzultace probíhají online formou prostřednictvím platformy Teams. Díky online konzultacím se můžeme vidět kdykoli a prakticky odkudkoli. 

Jak to funguje? Na email Vám bude zaslána pozvánka s odkazem, na který jednoduše ve sjednaný čas kliknete a je to. Program není potřeba dopředu instalovat. Jediné, co budete potřebovat, je kvalitní internetové připojení.

Nejste si jistí, jestli je koučink tím pravým řešením pro Vás? Zarezervujte si vstupní 30-minutový call.


Jak koučink probíhá?

První setkání trvá 30 minut, je zdarma a zcela nezávazné. Jeho cílem je zjistit možnosti naší spolupráce, vyjasnit si očekávání a ověřit, zda si vzájemně jak se říká "sedneme". V případě, že se rozhodnete pro spolupráci, dohodneme se společně na délce, frekvenci a způsobu koučovacích schůzek. V úvodním sezení společně určíme cíle, kterých chcete prostřednictvím koučinku dosáhnout. Podíváme se na možnosti, vedoucí k jejich dosažení i překážky, které by dosažení cíle mohly naopak ohrozit. Nakonec připravíme plán, jak těchto cílů dosáhnout a vrhneme se společně do práce.

Koučování je o vzájemném naslouchání, diskutování, rozebírání možností z různých stran, je o učení, zkoušení i získávání nových zkušeností. Koučování je tandem kouč - koučovaný a každý z nich má v tomto procesu svou nezastupitelnou roli. Kouč vystupuje v roli průvodce a svými otázkami pomáhá klientovi najít jeho vlastní nejlepší způsob dosažení cíle.

Jedno koučovací sezení trvá 60 minut.

Abyste mohli realizovat Vámi naplánované kroky a vidět, jak se odrážejí ve Vaší každodenní realitě doporučuji minimálně 4 koučovací sezení. Interval mezi sezeními je obvykle 2 týdny. Celkový počet sezení se odvíjí od konkrétních potřeb klienta, povaze potíží a nastavených cílech.

Na koučovací sezení je nutné se objednat předem. Platba probíhá po skončení sezení. Pokud se na sezení nedostavíte a/nebo bude z Vaší strany sezení zrušeno méně než 24 hodin před jejím zahájením, bude Vám účtována plná cena.


Ceník

Úvodní 30- minutový rozhovor zdarma
Ceník platný k 1.4. 2022 (pro stávající klienty platí dříve sjednané ceny).Číslo účtu

Pro platbu v korunách: 214 189 443 / 0600
Pro platbu v eurech: DE76 5001 0517 5418 1389 82

Žádné komentáře

Blogger Template by pipdig