BLÍŽE SOBĚ

psycholog a fertility kouč

O mně


Jsem psycholog a profesionální kouč. Vždy jsem byla a myslím a  navždy budu věčný snílek, který se snaží své sny přeměnit ve skutečnost. Nevěřím na zázraky, za to věřím, že každodenním úsilím můžeme dosáhnout cokoli si budeme přát.

Už jako malá jsem věděla, že chci pomáhat lidem. Tehdy jsem ale ještě nevěděla jak. Byla jsem zvídavá, fascinoval mě dialog a protože jsem si snadno získávala důvěru ostatních, dostávaly se mi odpovědi na otázky, na které se ostatní často báli i zeptat. Zajímala mě lidská osobnost a touha po jejím poznání mě přivedla ke studiu psychologie.Během studia jsem začala pracovat jako kariérový poradce. Práce s klienty mě neskutečně bavila, ale bohužel nebo možná bohudík se nebylo kam dál rozvíjet, a tak jsem státní sféru vyměnila za soukromý sektor a začala pracovat jako firemní psycholog pro jednu mezinárodní automobilovou společnost. A to teprve byla jízda. Měla jsem zodpovědnost za rozjezd nového oddělení, komunikovala napříč celou firmou a vedle poradenství a psychodiagnostiky u výběrových řízení, jsem vedla několik globálních projektů v oblasti managementu zdraví. Byla jsem ve svém živlu.

"Buďte tím, kým můžete být..."

Věděla jsem, že ve firmě, která je velmi výkonově zaměřená, mi zkušenosti z poradenství nebudou stačit. Investovala jsem do vzdělání a absolvovala jednoletý akreditovaný vzdělávací program v koučinku. Od roku 2014 jsem pomohla desítkám kolegů odhalit jejich skrytý potenciál a na základě jejich silných stránek spolu s nimi vybrat ten správný směr jejich dalšího profesního působení. 

Po čtyřech letech přišla příležitost pracovat v centrále společnosti v Německu a spolu s tím i můj první kariérní přešlap. Když jsem "povýšila" na projektového manažera, práce mě přestala naplňovat. A co víc, začala mě demotivovat. Bojovala jsem s nepružnou organizační strukturou, chyběla mi svoboda rozhodování a hlavně užší kontakt s lidmi. Přešla jsem do centrálního náboru a já znovu získala pocit svobody a uspokojení, které jsem tolik postrádala.

Posledních několik let mi něco uvnitř mě napovídalo, že svět korporátu není tím pravým místem pro mě. Dlouho jsem snila, že jednou budu mít svou vlastní firmu a budu pracovat sama na sebe. Uběhlo pár let a i přesto, že mě má předešlá práce velmi naplňovala, přinášela nespočet benefitů i finančních výhod, rozhodla jsem se vydat vlastní cestou kariérního a fertility kouče a založila blog a stejnojmenný instagramový účet "BLÍŽE SOBĚ". Věřím totiž, že cesta k SOBĚ prostřednictvím hlubšího poznání sebe sama je nezbytným předpokladem k dosažení úspěchu, ať už za úspěch považujeme cokoli.

Jaká témata koučuji

Mojí vášní je rozvíjet lidi kolem sebe. V koučování se proto věnuji prakticky všem tématům osobního rozvoje. Úplně nejraději ale koučuji kariérní témata. Věřím, že každý má potenciál uspět, a pokud tomu někdo nevěří, pak svůj potenciál ještě neodhalil.

Má osobní zkušenost s (ne)plodností mě zavedla k potřebě podpořit páry a jednotlivce, kteří se ocitli ve stejné situaci jako já a nabízet jim podporu v podobě fertility koučinku

Žádné komentáře

Blogger Template by pipdig