BLÍŽE SOBĚ

psycholog a fertility kouč

Home

Vítejte na stránkách "Blíže sobě"

Nezáleží na tom, kde právě jste, v jaké životní fázi se nacházíte nebo jestli znáte odpovědi na všechny otázky světa. Důležité je, že jste tady. Protože právě tady začíná vaše jedinečná cesta. Cesta, která vás dovede blíže sobě, do svého nitra, kde naleznete odpovědi na všechny vaše otázky.

Životní příběh každého z nás je unikátní a jedinečný. Je jako divadelní hra, pro kterou si píšeme scénář, vybíráme kulisy i herce, kteří se objeví na scéně. Jen my určujeme, jak bude náš příběh pokračovat i to, jak skončí. Je to velkolepá hra! Dovolte mi doprovázet vás tím vaším příběhem. Dovolte mi pomoci vám přeměnit váš scénář ve skutečnost, tak abyste žili život, který si z hloubi srdce přejete a který si zasloužíte. Každá cesta má svůj začátek i cíl. Možná právě hledáte začátek, možná už jste na půli cesty, ale ztratili jste cíl z dohledu. Jsem tady pro vás, abych vám pomohla dostat se z bodu, ve kterém se právě nacházíte, do bodu, o kterém možná ani netušíte, že směřujete. Krok za krokem, s tou správnou strategií. Pomohu vám rozvíjet vaše dovednosti a odstartovat tu jedinečnou cestu spolu s vámi.

Inspiraci pro každodenní život můžete vedle blogu čerpat také na mém stejnojmenném instagramovém profilu "Blíže sobě". Zde naleznete pravidelnou dávku tipů z oblasti osobního rozvoje. Nechám vás také nahlédnout do některých koučovacích technik, které budete moci využít ve vašem každodenním životě. Čas od času vám položím otázku, ale ne jen tak ledajakou. Takovou, která se dotkne vašeho nitra a pomůže vám žít spokojenější a naplněnější život.

Ať už se rozhodnete mě sledovat na instagramu, být pravidelným čtenářem mého blogu, nebo se rozhodnete pro spolupráci formou koučovacích rozhovorů, budu vaší přízní velmi potěšena. Vím, že blogů je v dnešní době jako hub po dešti, ale protože každý blog je unikátní, věřím, že i tento si cestu ke svých čtenářům najde.

Vaše Nikola

Žádné komentáře

Blogger Template by pipdig