BLÍŽE SOBĚ

psycholog a fertility kouč

Koučink


Jste ve svém životě spokojení, ale přesto je tam jedno velké, ALE. Děláte to, co by se "mělo" namísto toho, co byste skutečně chtěli? Nebo si nejste jistí, co byste vlastně měli dělat, abyste byli šťastní? Máte tolik přání a snů, ale vždy najdete nějaký důvod, proč je nerealizovat? Pak je načase sbalit si kufry a vydat se menší výlet - na cestu blíže sobě, protože ti, kteří hledají štěstí, musí začít uvnitř. Poznání sebe sama spolu s poznáním a porozuměním vlastních tužeb může být odpovědí na to, co v životě skutečně chcete a jakou cestou se máte vydat.

Dnešní doba na nás klade vysoké nároky a člověk tak může snadno nabýt dojmu, že musí být dokonalý ve všech sférách života. V této přemíře tužeb, které často ani nepřicházejí zevnitř, ale z vnějšího popudu, je velmi snadné ztratit orientaci. Věřím, že, méně je někdy více. Jako kouč vám pomohu rozpoznat, co je důležité a pomohou vám vydat se pro vás tím správným směrem.

Často jsou to obavy, které nám nedovolují postupovat vpřed. Pojďte se jich jednou pro vždy zbavit! Budu vaším společníkem na této cestě, pomohu vám naslouchat vaši intuici, pečlivě procházet krok za krokem každodenním životem, stanovit priority a umožnit vám vzít život do svých rukou. 


Koučink přináší…

… vyjasnění životních cílů 
… ujasnění toho, kam směřujete a jaké jsou vaše vize do budoucnosti
… nalezení a naplnění vašeho potenciálu
… vyšší spokojenost ve vztazích (osobních, partnerských, rodinných…)
… lepší využití zdrojů energie správným směrem 
… zažívat pocit spokojenost a seberealizaci 
… více struktury v každodenním životě
… změnit neefektivní návyky

Koučink je vhodný pro každého, kdo hledá v životě změnu nebo touží zlepšit kvalitu svého života. Pokud jste připraveni sbalit si kufry a vydat se na vaší jedinečnou cestu, pak vás srdečně vítám na palubě. Pro zakoupení lístku na vaší životní jízdu mě můžete kontaktovat na nikola.wiethoelter@gmail.com

Proč jsem si zamilovala koučování

… pro jeho jednoduchost

Koučování jako dialog dvou osob v sobě nese neskutečný potenciál. Potenciál proměnit životy lidí. Pomáhat lidem tímto jednoduchým způsobem, možnost seznámit se úžasností každého jednoho klienta a vidět jak rostou mi přináší neskutečnou radost.

… pro jeho intimitu

Koučinkové partnerství je zvláštní místo bez rizika a úsudku, plné důvěry, kde mají klienti vzácnou příležitost ukázat se takoví jací jsou, jací si přáli vždy být, být zranitelní, prozkoumávat témata, která považují za důležitá a praktikovat nové způsoby a to vše strukturovaným a podporujícím způsobem.

… pro jeho pozitivní zaměření

Svým zaměřením na pozitivní aspekty života, na to, co nám v životě funguje a zaměřením na budoucnost, dává klientům neskutečnou hnací sílu a pomáhá jim posunout se ze starých, neužitečných vzorců chování do nového způsobu myšlení a bytí.

Žádné komentáře

Blogger Template by pipdig